NLP Teknikleri

NLP, kişisel üstünlüğün ve başarının modellenmesi bilimidir. Nlp’nin tarihi süreci incelendiğinde ilk olarak modelleme kavramından ortaya çıktığı görülmektedir. Nlp, hayatın çeşitli alanlarında büyük sıçramalar yapmış, başarılı insanları gözlemleyerek, başarılı insanların üstün özelliklerinin nedenleri üzerinden çok, nasıl başardıkları üzerinde odaklanarak, başarılı insanların stratejileri üzerinde yoğunlaşmış ve  başarılı olmanın yollarını anlamaya çalışmıştır. Nlp duygu ve düşüncelerimizi, bizi daha iyi bir duruma getirecek şekilde kullanmanın yollarını gösterirken, iç ve dış iletişimimizin nasıl olması gerektiğini de anlatır. Son yıllarda NLP ile satış ve pazarlama alanında birçok yenilik yapılmıştır.

Nlp'nin çok çeşitli kullanım yerleri vardır. Bunlardan bazıları eğitim, aile içi iletişimi, sağlık, iş dünyası, terapi, spor ve bireysel danışmanlıktır. Yani hayatın her alanında Nlp'yi kullanabiliriz. NLP’de Alt Temsiller; Görseller, ürün-hizmette görüntüye ve görsel sunuma önem veren; bizim ve sattığımız ürün/hizmetin görüntüsüne göre satın alma kararını veren kişilerdir. İşitseller, ürün-hizmette detaylara ve detaylar arasındaki uyuma önem veren, ses tonumuz ile ürün/hizmeti anlatabilme ve müşterimizin sorularına uygun yanıtları verebilme becerimize göre satın alma kararını veren kişilerdir. Kinestetikler, ürün-hizmet ve bizim ile ilgili duygu ve sezgilerine önem veren kişilerdir. Satın alma kararlarında güven ve olumlu duyguları hissetmeleri çok önemlidir. Dijitaller, ürün-hizmetin teknik özellikleri ile ilgilenen kişilerdir. Ürün/hizmetin teknik detayları ile ilgili tatminkar bilgi vermemiz ve mantıklı nedenler ileri sürmemiz satın alma kararlarını etkiler.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Teknikleri eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz
için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz
için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Teknikleri Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp - nlp eğitimi - nlp eğitimleri - nöro linguistik programlama - antalya nlp - nlp antalya - antalya nlp eğitimleri -

Yorumlar