NLP Nedir PDF

NLP özünde bir modelleme tekniğidir. Kendi kendimizi modelleyebileceğimizi savunur. Bunu da kişiliğimizin kötü yönlerim ya da çevremizdeki kötü örnekleri eleyip, yine kişiliğimizin iyi yönlerim öne çıkararak ya da kendimize iyi modeller seçerek gerçekleştiririz. NLP, insanın sahip olduğu iç ve dış bütün kaynakların nasıl kullanılacağım öğretir ve yeni seçenekler sunar.

NLP hayatınızın en küçük detaylarına bile uygulanabilecek kapsamdadır. Öneriler tek bir günü programlamaya da yarar, geleceğimizi çizmeye de. Örneğin her sabah aynaya bakmamızı, sağlıklı olduğumuz için mutluluk duymamamız gerektiğini hatırlatır. Bu, tek bir günümüzü programlayan yönüyken, aynaya bakıp sorular sormamızı istemesi geleceğimize ilişkin bir programlamadır. Daha geniş çaptaki programlamalar için daha detaylı çalışmaları da var. Geçmişteki anıları temizlemeyi, doğru tepki vermeyi ve seçenek geliştirmeyi öğrenmek gibidir.  Mesela seçenek geliştirmeyi ele alırsak, NLP'ye göre kendimiz için belli durumlara özel seçenekler oluşturup, bunu hayatımızın tümüne düzenli bir biçimde yaymayı öğreniriz.

NLP Ne işe yarar;

Daha hızlı ve verimli öğreniliyor

Sınav başarı grafiği hızla yükseltiliyor

İletişim becerileri ileri düzeylere taşınıyor

Problem çözmede hızlı ve yaratıcı hale geliniyor

Fobi ve korkulardan kısa sürede kurtuluyorsunuz

Kısa sürede doğru kararlar verip, istenilen sonuçlar yaratılıyor

Kolaylıkla kendinizle barışık hale geliyorsunuz

Kendinize olan güveninizi arttırıp, hayata daha olumlu yaklaşıyorsunuz

Değişme ve değiştirme deneyimi kazanılıyor

Daha yaratıcı ve üretken olunuyor

Başarıyı hayatta bir rastlantı olmaktan çıkarıp sürekli kılabiliyorsunuz

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Denizli’deki NLP eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki NLP eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp açılımı nedir - nlp vikipedi - nlp ingilizce - nlp amacı - nlp bilimi - nlp türkçe - nlp nedir - nlp türkçe açılımı -

Yorumlar