NLP Nedir Nasıl Uygulanır

Neuro: Merkezi Sinir Sistemi ( beyin-zihin) ve özellikle gördüğümüz, kokladığımız, hissettiğimiz, tattığımız, işittiğimiz duyuları ifade eder. Bunlar dış dünya ile iletişim kurmak amacıyla kullandığımız araçlarımızdır. Linguistic: İletişim aracı ve düşünceler için araç olarak kullanılan dil yani sözcükler kastedilmektedir. Programming: Arzu edilen değişiklikleri meydana getirmek üzere duygu, düşünce ve davranışlarda zihin yardımıyla yeniden düzenlemeler yapılması kastedilmektedir. NLP, bütün iniş ve çıkışlarıyla dünyayı ve insanları nasıl tanıdığınız, neyi nasıl yaptığınız ve kendi gerçeklerinizi nasıl yarattığınız konusundaki deneyimlerinizle ilgilidir.

NLP sihirli bir alet kutusu gibidir. İçindeki harika şeylere hayretle bakarken “Ben bunu nerede kullanabilirim?” diye kendinize sorarsınız. Bazı günler harikadır, hiç kimse yanlış bir şey yapmaz ve her şey yolunda gider. Bazı günler ise korkunçtur. Sanki herkes işimizi bozmak için gizli bir işbirliği içindedir ve her şey ters gider. Eğer özellikle yere yıkılmaya çalışırsak, zemini tutturamayacağımız ihtimal dâhilindedir. Bütün bunlar nasıl olur? NLP size bunların nasıl, hatta birazda neden olduğunu açıklayabilir. İşte o zaman sizde her gün yolunuzda biraz daha fazla seçenekle ve eski sınırların ağır yükünü biraz daha hafifletmiş olarak ilerleyebilirsiniz...

NLP teknikleri sayesinde, aylarca, yıllarca iyi niyetle uyguladığınız fakat sonuç alamadığınız, ulaşamadığınız amaçlarınıza kesin ve kalıcı bir biçimde kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz. İstediğiniz şeylere ulaşmanızın her zaman zor mu olması gerekiyor? Karmaşık bir yapıda mı olması gerekiyor? Zihinsel programınız size bunu mu fısıldıyor? NLP ile sonuca ulaşmak için kendinizi inandırmanız gerekmiyor. Yazılım programınız dahilinde verilen komutların yerine gelmesi için buna inanmış olmanız gerekiyor mu? İnanmak NLP Teknikleriyle hiç gerekli değil, ama bilgisayarı programlamayı ve hangi tuşlara basacağınızı bilmeniz pek tabii gerekli.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


Denizli’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Teknikleri eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya’daki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki NLP Teknikleri eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp - nlp eğitimi - nlp eğitimleri - nöro linguistik programlama -

Yorumlar