NLP Master Practitioner Eğitimi

NLP Master Practitioner Eğitimi; bütün pratisyen becerilerini ustalık ve zerafetle bütünleştirme düzeyidir. NLP Practitioner Sertifikası bulunan, NLP Pratisyen becerilerini uygulayabilecek uzmanlığı ve aynı anda birkaç kalıbı bir arada kullanabilme yeteneği sergileyen her pratisyen, istemesi halinde bu eğitime katılabilir, bu büyülü yolculuğa devam edebilir. Değerlendirme her pratisyen ile birebir görüşülerek yapılır. Kişisel müdahele yeteneğinizi arttırarak, NLP varsayımlarını kendi benliğinizle bütünleştirirsiniz. Kendinde ve diğer insanlar üzerinde üzerinde ekolojik değişimi gerçekleştirmek için ekolojik bir çerçeve ve felsefeden yola çıkabilme yeteneği elde edersiniz. Kişisel temsil sistemleri, algılama filtreleri ve ileri dil kavramlarında ileri düzeyde gelişirsiniz. Bağlama göre gerektiği zaman içerik ve süreç arasında ileri geri gidebilme seviyenizi oldukça arttırırsınız. Çoklu takip yeteneği ile beraber akıl, duygu ve beden tercihine göre verimli durumları devam ettirebilme yeteneğine sahip olursunuz. Dokuz gün sürecek olan bu NLP Master Practitioner Eğitimi; sizi NLP konusunda en ileri düzeyde içselleştirir, öğrendiğiniz her şeyi uygular ve adapte eder duruma getirir. Bu eğitimden sonra yaptığınız her modelleme sonuç odaklıdır ve başarı getirir.

 Kısacası; çıraklıktan seviyesinden ustalığa geçmiş olursunuz. NLP Master Practitioner Eğitimi’nin içeriği; Değişim Yönetimi/Hedef Planlama İleri seviyede dil kalıpları Kriter Kullanım Kalıpları-Ağız çabukluğu İleri “Telkin” Teknikleri Meta Model- Üretken Sorular Yer ve Zaman öğeleri Model operatörler Tranderivasyonel Araştırma Dil Varsayımları Sihir ve Yönlendirme Swish- Bandler’ın uygulaması Derin trans hali Kişilik Tipolojileri Genel/Spesifik ölçek İkna Edici (Zaman çerçevesi/Temsil sistemi) İçsel/Dışsal düşünce yapısı Model Operatörler(Olaslık/Zorunluluk) Motivasyon türü(Yaklaşmacı/Uzaklaşmacı) İnsan, nesne, aktivite, bilgi, yer arasındaki temel ilgi Ben – Başkaları ilşkisi Ayrılık-Farklılık Zaman sınıflandırması İş İlişkisi( Görev/ Devamlılık ) Değer Sistemleri İleri Modelleme Strateji Karmaşık meydana çıkarma Örtülü ve açık modelleme TOTE Model seçme Model şekillendirme ve yerleştirme Model aktarma İleri Milton modellemesi Yeniden çerçevelendirme Engel kırma Değişim Kalıpları Meta Ayna Daha iyi bir inanca geçiş kalıbı Yeniden işleme Başarısızlığı Geri Bildirim Haline Getirme Müzakereler Müzakere yöntemleri ve süreçleri Müzakere taktikleri ve karşı taktik üretebilme İleri müzakere teknikleri Fobi Yenme Teknikleri Çok Kaynaklı Çapalama Egzersizleri Kötü Alışkanlıklardan Kurtulma Yöntemleri Acı kontrolu Derin trans idantifikasyonu


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Master Practitioner Sertifika Programı ile ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Master Practitioner Sertifika Programı için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Master Practitioner Sertifika Programını tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Master Practitioner Sertifika Programı için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Master Practitioner Sertifika Programını tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Master Practitioner Sertifika Programı için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Master Practitioner Sertifika Programı tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Master Practitioner Sertifika Programı için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Master Practitioner Sertifika Programı  tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Master Practitioner Sertifika Programı için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Master Practitioner Sertifika Programı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :nlp master practitioner nedir - nlp master practitioner - nlp - nlp nedir.nlp master practitioner kursu -

Yorumlar