NLP Practitioner Sertifika Programı

Programın Amacı
Problemlere çözüm üretmek, kendi potansiyelimizi birkaç adım daha ileride tutarak yol almak, iletişim sihirbazı olmak, istenmeyen alışkanlıkları eziyet çekmeden terk edebilmek, satış ve pazarlama alanında uygun yöntemleri kullanabilmek, duygu ve durumları yönetebilmek, motivasyon sağlamak, korkuları yenebilmek, esir edici inanç kalıplarını değiştirebilmek, kısacası istenilen hayatı sihirli bir şekilde oluşturmaya istekli olan herkesin katılabileceği bir sertifika programıdır. 
Programın amacı, konusu “insan” olan tüm iş alanlarında çalışanların maksimum fayda sağlayabileceği ve yetkinlik kazanmasıdır.

Programın Süresi

70 SAAT

Programın İçeriği

Program süresince içerik bilgisi aktarımı, role-playing’ler( rol oynama),tüm soruların cevaplandırılması ve içerik kitapçığı sağlanacaktır. 
İçerik bilgisi kısaca şu şekildedir:
Bilinç Nedir? Bilinçdışı Nedir?
Bilinçdışıyla İletişim Kurma
NLP  Nedir? NLP Ön varsayımları Nelerdir?
Danışan İle Uyum Sağlama
Beden Dili-Ses Tonu Çalışmaları
NLP ile Hedef Belirleme
Temsil Sistemleri
Çapalama-Çapa Çökertme
Meta Model-Milton Model: Dilin Sihri.
Yeniden Çerçeveleme
Alt Modeliteler
Time-Line ( Zaman Çizgisi) Çalışmaları
Stratejiler

* SERTİFİKA: Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training Institute) tarafından Uluslararası  NLP Practitioner sertifikası verilecektir.
 
* DÖKÜMAN:Kursa katılan her katılımcıya  NLP practitioner seminer dokümanları verilecektir.
NLP Practitioner Sertifika Programı, iki aşamadan oluşan profesyonel NLP eğitiminin ilk ve temel aşamasıdır. Daha sonra katılınabilecek Master Practitioner düzeyindeki bir NLP eğitimi , NLP Practitioner Sertifika Programını başarıyla tamamlamış kişiler tarafından katılabilir.

•  Bu sertifikasyon programını bitiren kişiler, kendi hayatlarında NLP’yi uygulayabilir ve müthiş değişimler yaşayabilirler. Bununla birlikte basit düzeyde NLP ile danışmanlık yapabilirler.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP Practitioner Sertifika Programı ile ilgili detaylı bilgi için :

İzmir NLP Practitioner Sertifika Programı için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir NLP Practitioner Sertifika Programını tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka NLP Practitioner Sertifika Programı için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka NLP Practitioner Sertifika Programını tıklayabilirsiniz

Denizli  NLP Practitioner Sertifika Programı için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli NLP Practitioner Sertifika Programı tıklayabilirsiniz.

Antalya NLP Practitioner Sertifika Programı için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya NLP Practitioner Sertifika Programı ni tıklayabilirsiniz.

Muğla NLP Practitioner Sertifika Programı için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla NLP Practitioner Sertifika Programı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir : NLP PRACTITIONER SERTİFİKA PROGRAMI - Nlp Nedir - Nlp -

Yorumlar